Intelligent Eco Housing Estate, Start in Podkarpackie platform and photovoltaic structures

Updated: May 10, 2023

Ústav geografie PF UPJŠ v Košiciach Vás pozýva na prednášku Dr. Mirosława Łabuza, Dr. Grzegorza Wisza, Dr. Mariusza Bestera (University of Rzeszów, Institute of Physics; Institute of Materials Engineering), na ktorej predstavia projekt The Intelligent Eco Housing Estate 2020 pre zlepšenie kvality života a podporenie udržateľného prechodu na hospodárstvo s nízkymi emisiami, inovatívny prístup k výrobe a vlastnosti tenkovrstvových fotovoltaických panelov a komplexný inkubačný program zameraný predovšetkým na študentov, inovátorov a kreatívnych ľudí s podnikateľským potenciálom (Starting Platform – Start in Podkarpackie).

Názov prednášky:

1. Intelligent Eco Housing Estate IEHE2020 – RES & the newest technology 2. Manufacturing and properties of thin-film photovoltaic structures based on titanium oxide and copper oxide 3. Starting Platform – Start in Podkarpackie 4. Current Voltage characteristics of photovoltaic cells based on TiO2 and CuO

Dátum: 11. 5. 2023 Čas: 10:00-11:00

Miesto: Ústav geografie, PF UPJŠ v Košiciach, Jesenná 5, seminárna miestnosť SJ2L45