top of page
  • Writer's pictureJán Kaňuk

PRÍRODOVEDECKÉ DNI 2022

Milí študenti, kolegovia,

v mene Študentskej rady vás srdečne pozývame na Prírodovedecké dni, ktoré už po celé desaťročia spájajú komunitu prírodovedcov, komunitu učiteľov, vedcov, doktorandov a študentov, ale i všetkých ostatných pracovníkov našej fakulty. Čaká vás bohatý program a možnosť spoznať nových ľudí.

Časový harmonogram: 27. apríl 2022 – SCIENCE FEST - ŠVK - Študentská vedecká konferencia, 8.00 – 13.00 h areál Park Angelinum/Jesenná a areál Šrobárova 2 (RBL) - ŠTRK - Študentská recesistická konferencia a Vyhlásenie výsledkov ŠVK - 17.00 h, areál Šrobárova 2, posl. RB0A5 (M5) - Science Fest večer – 19.00 h, nádvorie rektorátu – Šrobárova 2


28. apríl 2022 – ALPINKA 2022 - PR-PR-PRD - Prechádzky prírodovedcov prírodou, trasa Bankov-Alpinka, zraz zamestnancov a študentov 8.15 – 9.00 h, ŠD – Medická 6


Lístky na guláš pre študentov rozdávame 28.4. ráno od 8:15 pred Medickou 6, kde má byť aj zraz pred cestou na Alpinku. Poprosíme teda každého, kto má záujem o guláš, aby ste si prišli vyzdvihnúť lístok. Chceli by sme vás ešte upozorniť na to, aby ste si priniesli vlastný pohár na pivo či kofolu, a tiež vlastný tanier a príbor na guláš.


Ak by ste mali nejaké otázky, neváhajte nás kontaktovať na Facebooku: www.facebook.com/srpfupjs na instagrame: @srpfupjs alebo nám napíšte e-mail na: rada.pf.upjs@gmail.com.

Tešíme sa na vás!

Vaša Študentská rada

55 views0 comments

Comments


bottom of page