top of page
stiahnuť (1).png
Konferencia Danišovce 2021
Danisovce2021_obeznik1a.tiff

9. Medzinárodné geografické
kolokvium Danišovce 2021

AKTUÁLNE INFORMÁCIE

Vážení účastníci a záujemcovia o účasť na konferencii
v Danišovciach,

vzhľadom na aktuálnu epidemickú situáciu v okrese Spišská Nová Ves sa konferencie môžu prezenčne zúčastniť len osoby plne zaočkované proti ochoreniu Covid-19.


V prípade záujmu otestovať sa antigénovým testom aj napriek zaočkovaniu tak môžete urobiť aj v Spišskej Novej Vsi v areáli nemocnice za 5 eur v čase 7.30 do 15.15.


Ubytovať sa v UVZ v Danišovciach je možné od 14.00, teda aj pred začiatkom registrácie, večera sa v stredu podáva od 18.00 do 19.00, ak máte objednanú večeru a prídete neskôr, avizujte nám to, aby sme vám ju odložili.

 

V prípade komplikácií s dopravou alebo potreby iných informácií nás neváhajte kontaktovať na +421 915 905 367 (Novotný) alebo +421 907 504 041 (Kulla).


Dĺžka prezentácií by mala byť max. okolo 10 minút, tak aby bol v rámci 15 minútových intervalov zachovaný priestor aspoň na základnú diskusiu.


Exkurzia prebehne v čase od 9.00 na trase Danišovce (odchod 9.00) - Smižany (prehliadka výrobného podniku HerbaDrug) - Levoča (prehliadka Baziliky sv. Jakuba) - Levoča - Mariánska hora (Exkurziu môžete ukončiť v Danišovciach, v centre Spišskej Novej Vsi, resp. na železničnej/autobusovej stanici v Spišskej Novej Vsi).

Pre registrovaných účastníkov, ktorí uvedené podmienky nesplnia, alebo sa z iných dôvodov nebudú môcť konferencie zúčastniť prezenčne, bude zabezpečená možnosť online účasti. Okrem samotnej konferencie je potrebné počítať aj s obmedzeniami ubytovania.

Tak ako počas predošlých ročníkov, v prípade potreby môžeme zabezpečiť odvoz zo stanice v Spišskej Novej Vsi do Danišoviec (a späť). V prípade záujmu je potrebné v primeranom predstihu (ideálne do 18. 10.) kontaktovať organizátorov a uviesť čas príchodu, resp. spoj a počet osôb.

Tešíme sa na Vašu účasť
 

bottom of page